Op donderdag 16 november vond de eerste netwerkingsavond plaats van KVC Wilrijk @ wijnbar Swaf.
Een volledig fotoverslag kan u hier vinden. Winebar SWAF - Wilrijk

KVC Wilrijk is meer dan een voetbalclub, een familieclub waar alles tastbaar is en waar we mensen verbinden.

60 deelnemers, van een geslaagde avond gesproken.

KVC Wilrijk groeit dit kunnen we niet alleen daarvoor hebben we partners nodig, partners die geloven in ons maatschappelijk sociaal jeugdproject waar we sterk inzetten op integratie en Nederlandstaal. Waar elke ondernemer zich thuis voelt en waar onze club een zo hoog mogelijk return aan investment biedt.
Kortom een win-in situatie creëren en op lange termijn denken.
Dit kan onze commercieel verantwoordelijke Nicolas Van Camp niet alleen, gelukkig hebben wij binnen onze club veel ambassadeurs die ook onze partners verbinden, de gun factor is het belangrijkste naar onze partners/sponsors toe.
Binnen onze club; ouders & medewerkers & sponsors & relaties hebben wij het DNA gecreëerd om elke partner even de kans te bieden zonder enige verplichten maar wel de beleefdheid te bieden om te luisteren, om iedereen de kans te geven om zijn of haar product/diensten even voor te stellen.

Samen sterk & samen groeien.

De aanwezige deelnemers werden goed ontvangen door onze gastvrouwen Jess en Martine , na het ontvangen van hun naambadge werden de deelnemers in 3 groepen verdeelt.
Wijnbar Swaf had 3 plaatsen voorzien om in kleine groepen te kunnen proeven van de heerlijke Italiaanse wijnen/ aperitieven.
Voor de aanvang van elke proeverij vond er een pitch van 3 min plaats van één van onze sponsors.
Zo kon het Vlaams en Neutraal Ziekenfonds & Yolk & Kleding Albert hun diensten/producten extra in de picture zetten.
Na de pitch werd er door Gert & Ann of Jordy een deskundige uitleg gegeven over de dranken die werden aangeboden.
Elke 20 min werd er doorgeschoven naar het volgende eiland om te proeven.
Om 21h00 stopten we de wine tasting en werd er nog genetwerkt tot 23h.

Uiteraard werd er gisterenavond ook nog getraind, na de training kregen onze sponsors/aanwezigen nog een bezoek van onze grootmeester Urbain Spaenhoven met enkele spelers van het eerste elftal waaronder onze 2 kapiteins Seth Dewitte en Nick Van Der Westerlaeken.

Onze volgende netwerkingsavond zal plaats vinden in maart 2024.

Tot dan.